TOP GRAPHIC OÜ on Eesti kapitalil põhinev teenindus- ja müügifirma, Eesti Kaubandus Tööstuskoja ja Eesti Trükitööstuse Liidu liige.

Omame Baltimaade suurimat trükikojaseadmete müügiladu, asukohaga Kalmistu tee 26A, kus on alati kohapeal ca 100 masinat-seadet.
Esindatud on järgmiste tuntud ja tunnustatud firmade seadmed: RYOBI, EUROCUTTER, DUPLO INTERNATIONAL, DELUX STITCHER, OSAKO, EBA, HEIDELBERG, STAHL, POLAR, MANROLAND, WOHLENBERG, HORIZON, MORGANA, MBO, THEIMER, BACHER,SAKURAI, BOURG, KAMA jne.

Oleme spetsialiseerunud trükikoja seadmete müügile, hooldusele, remondile, kolimisele, väljaõppele. Meie võtmesõnadeks on usaldusväärsus, kliendisõbralikkus, hoolivus ja proffessionaalsus.

Meie põhiklientideks on Eesti trükikojad ja paberi töötlemis- ettevõtted. Oleme omal alal arvestatav eksportöör, aasta-aastalt on kasvanud ekspordimahud, mis tänaseks moodustavad juba ca 50% kogu käibest. Nii töötavadki meie müüdud seadmed Inglismaal, Itaalias, Kreekas, Ungaris, Norras, Portugalis, Saksamaal, Tšehhis, Soomes, Norras, Rootsis, Poolas, Ukrainas, Egiptuses, Saudi Araabias, Nigeerias, Argentiinas, Venemaal, Rumeenias, Iraanis, Lätis, Leedus, Valgevenes, Vietnamis, Indias, Pakistanis, Nepalis, Jordaanias, Bulgaarias, Moldaavias, Israelis, Makedoonias, Myanmaris,  Keenias, jne.

Lisaks müügitööle tegeleme seadmete hoolduse ja remondiga, trükikodade kolimisega, hindamisaktide koostamisega pankadele, liisingfirmadele, kindlustusseltsidele jne.
Pakume trükkijate väljaõpet, paberigiljotiini terade teritust, nõustame trükikodade projekteerimisel ja komplekteerimisel seadmetega.

Oleme järgmiste uute seadmete maaletoojad:
RYOBI – mitmevärvi offset trükimasinad
EUROCUTTER – professionaalsed paberi giljotiinid
DUPLO INTERNATIONAL- professionaalsed vihikuliinid, kollaatorid ja kuumliimköitjad
OSAKO – tööstuslikud sadultraatijad
KOMFI – tööstuslikud laminaatorid
INTEC- digiprinterid
DELUX STITCHER- traatijad
RILECART- tööstuslikud kalendri valmistamise seadmed
MINIPACK- vaakumpakkijad
STAGO – nurgaümardajad, paberipuurid, traatijad, stoosijad
EBA – väikeseformaadilised paberilõikurid
SPPM – rasked suureformaadilised stantsidiiglid ja stantsiautomaadid
GERON-fooliumiseadmed
MORGANA – numereerijad, voltijad, soonijad
Meie kasutatud seadmed on põhiliselt imporditud Norrast, Rootsist, Taanist ja teistest Lääne-Euroopa riikidest, sest sealsed seadmed on ka kasutatuna kompromissitult kvaliteetsed.
Standardina pakume seadmeid „täispaketina“, installeerituna, töötavana, hoolduse ja väljaõppega, garanteerime vajalike varuosade tarnimise.
Finantseerimisel teeme koostööd kõigi Eesti suuremate pankade ja liisingufirmadega.

Tänu aastatega kogutud ülemaailmsele andmebaasile, oleme võimelised pakkuma Teile parima hinna ja kvaliteedi suhtega seadmeid. Küsige pakkumist, enne kui otsustate!

Ootame Teid tutvuma ja valima sobivaid seadmeid meie büroosse ja müügisaali, Kalmistu tee 26A, Tallinnas.

TOP GRAPHIC OÜ
Tegevjuht: Tambet Aru
Kalmistu tee 26A, 11216 Tallinn

Tel:+372 65 222 58
Faks: +372 65 222 59
Mobiil:+372 50 37 865

TOP GRAPHIC
Date

8. september 2015

Category

TARNIJAD, KOOL