Me oleme moodne, paindlik ja kiiresti arenev flekso – ja digitrükikoda Eestis. Meie põhitooted on kleebisetiketid ja plastiketiketid.

Meie teenindusvaldkonnad on seotud toiduaine-, joogi-, ravimi- ja keemiatööstusega. Suurepärast kvaliteeti aitavad tagada selle tööstusharu parimad tarnijad: Avery Dennisson, UPM Raflatac, Gallus, HP Indigo, Sun Chemical, Flint Group jne.Selleks et pakkuda oma klientidele ainult parimaid lahendusi, on meil olemas nii kogenud töötajad kui ka parimad trükimasinad. Meie filosoofia on lihtne: suurepärane toode vajab suurepärast etiketti. Oleme oma klientidega ühel arvamusel, et kvaliteetne etikett on investeering, mis rõhutab toote enda kvaliteeti ja on lõpptarbija jaoks ostuotsuse tegemisel oluline.

Moodne tehnoloogia – kvaliteetne toode

Data Print pakub klientidele kvaliteetseid kleebisetikette, uusi materjale ja lahendusi ning usaldusväärset teenindust. Data Prindi suurimaks sooviks on olla oma klientide parim koostööpartner.

Digitaalne personaliseerimine – igal etiketid eri info

Tänu trükiplaatide puudumisele võimaldab HP INDIGO 6000 Digipress trükkida igale etiketile erineva info või kujunduse.

Meie põhitooted on etiketid ja kõik sellega seonduv.

Meie tootevalikus on:
– kleebisetiketid (self-adhesive label),
– plastiketiketid (wrap around label),
– kahekihilised etiketid (dual label),
– kuumfoolium (hotfoil),
– külmfoolium (coldfoil),
– surutrükk (embossing),
– siiditrükk (screeny),
– personaliseerimine/numereerimine (personalisation).

Kleebisetikettide valik ulatub lihtsatest ilma trükita ehk blankoetikettidest kümnevärviliste kahekihiliste või erilahendustega etikettideni.
Plastiketikette saab trükkida läbipaistvale, valgele või metalliseeritud materjalile.

Kvaliteet

Eesti etiketitrükikodadest esimesena on meile omistatud HD Flexo sertifikaat, mis tõendab just fleksotrükitoodangu kvaliteeti. Meie tootmine ja müügitöö on kinnitatud ISO 9001:2008 sertifikaadiga.
Oleme uuendusmeelse mõttelaadiga ettevõte. Uued investeeringud ja pidev protsesside täiustamine aitavad meil teenindada kliente järjest paremini ning tugevdada oma kohta valitud turul.

data

dataprint

DATA PRINT OÜ
Vaksali 53, 51014 Tartu
tel. +372 740 9111

Tegevjuht: Triin Anette Kaasik
e-post: triin(ät)dataprint.ee

DATA PRINT
Date

4. January 2014

Category

ETIKETT