ESTIKO-PLASTAR on üks juhtivatest kilepakenditootjatest Baltikumis, omades turuliidri seisust Eestis ja olulist turuosa teistes Balti riikides. Ekspordime ca 60% oma toodangust edukalt kõikidesse lähipiirkonna riikidesse ja töötame aktiivselt ekspordi osakaalu pideva suurendamise nimel.

Aastatega omandatud kogemused, pidev kursisolek maailma pakenditurul toimuvaga ja jätkuvad investeeringud inimressurssi, tehnoloogiasse ning tootearendusse võimaldavad meil olla professionaalne, paindlik ja usaldusväärne koostööpartner nii kohalikul kui rahvusvahelisel turul.

Olles saanud alguse tootmisettevõttest, on ESTIKO ettevõtete tänanegi lipulaev tootmisettevõte ESTIKO-PLASTAR. Peamiselt toodab ettevõte trükitud ja trükkimata pakkematerjale, kilesid ja kilekotte ning on Baltikumi juhtiv kilepakendite tootja. Viimaste aastatega on eksporti laiendatud üle Euroopa.

ESTIKO-PLASTARI suurimad püsikliendid on toiduainetööstuse ettevõtted, aga ka ehitusmaterjalide ja muu töötleva tööstuse sektor. Lai tooteportfell sisaldab nii standardtooted kui ka kliendispetsiifikast lähtuvalt välja töötatud pakendilahendusi.

Tootmisettevõtte edu on taganud pidev kursisolek pakenditööstuse uuendustega, investeeringud tänapäevastesse ja ökonoomsetesse tootmisseadmetesse ning panustamine kvaliteetsesse tööjõudu.

Tegevjuht: Eveli Opmann
Tehase 19 C, 50106 Tartu

Tel :+372 7 308 340

ESTIKO-PLASTAR
Date

2. January 2014

Category

PAKEND