Ikka on aeg-ajalt vaja midagi trükkida … Oled õiges kohas!
AS Folger Art pakub mitmesuguseid trükiteenuseid alustadest lihtsatest markeerimiskleebistest ja nimekaartidest ning lõpetades neljavärvitrükis reklaamlehtede ja -voldikutega.

Trükkimine on kunst, kunst panna paber elama Teie poolt valitud värvides. Võib ju küsida kas kunstniku taies on armsam selle vaatajatele või selle loojale? Kas meie kui trükkijad oleme vaatajad või loojad? Või oleme lõuend, mis hakkab elama Teie poolt valitud värvides… Tükike võlumaailma, kus valgest paberist saab ühtäkki midagi enamat. Mis just täpselt – selle suuna annate meile Teie.
Trükkimine on kunst anda endast parim, et kellegi mõtted saaksid paberile toomaks rõõmu, toimekust päeva, lohutust, uusi tuttavaid ja nii palju erinevaid emotsioone. Päev algab värske ajalehega aurava hommikukohvi kõrval, siis bussipilet, parkimispilet, tüütu reklaam postkastis, kiri ümbrikus, blanketid tööl, mõnus raamat lugemiseks enne und või kallima poolt kingitud kommikarp. Ja nii me toimetame, et Teie päevas oleks rohkem tundeid, häid raamatuid, rõõmu kingitustest.

FOLGER ART AS
Juhataja: Mait Sõõrde
Ristiku 12, 10612 Tallinn

Tel: +372 677 9520
Faks: +372 677 4440

FOLGER ART
Date

1. January 2014

Category

DIGIPRINT, PAKEND & ETIKETT, REKLAAM