IGEPA Group – paberimüüja Eesti turul

Igepa group, üks Euroopa juhtivaid paberimüüjaid, avas oma esinduse Eestis juunis 2005.     1960. aastal Saksamaal asutatud ettevõttel on esindused üle kogu Euroopa, ning oma suuruse ja müügiedu tõttu on Igepa grupp Euroopa suurimate paberimüüjate pingereas esikolmikus.

Oleme aastaid olnud tuntud kui paberimüüja, kes müüs trükikodadele kaetud ja katmata pabereid, erinevaid kartonge, trükikeemiat ja järeltöötlusvahendeid ning õmblustööstustele juurdelõikuseks vajaminevat materjali. Arenedes koos klientidega oleme nüüdseks aktiivsed ka kasvavas digitrüki, välireklaami, sisustusmaterjalide ning järeltöötlusseadmete sektoris.

Laiema sortimendi ladustamine Tallinnas ning mahtude kasv julgustasid meid 2016.aastal kolima uuele 4700 m2 suurusele pinnale aadressil Peterburi tee 81, kus on meie käsutuses 4000 m2 laopinda, 500 m2suurune näidistesaal ning 200 m2 kontor. Esimesel korrusel asub CREOLINKi-nimeline kaubandus-näidistesaal, mis on mõeldud kõigile kujundajatele, disaineritele, reklaamivalmistajatele, ofset- ja laiformaattrükikodadele, õmblusettevõtetele ja tudengitele-õpilastele, kes tahavad olla kursis uudsete tootmisvõimaluste ja materjalidega ning saada värskeid ideid oma tööde elluviimiseks. Kõigil huvilistel on võimalik vajaminev materjal kohapealt kaasa osta ja soovi korral lõigatakse materjalid kliendile vajaminevasse mõõtu. Creolink’i tootevalik hõlmab materjale valgusreklaamidele ja muudele reklaamikandjatele, sõidukite ülekiletamiskilesid ja isegi ehituses fassaadide ja valgusavade ainulaadseid lahendusi. Pakutakse seadmeid graveerimiseks, lõikamaiseks ja rull- ning plaatmaterjali töötlemiseks.

Võimaldamaks Igepa klientidel täita lubadusi oma tellijate ees, on hankijate valik ning kaubamärkide garantii väga oluline. Igepa suuremad hankijad paberivaldkonnas on: UPM (kaetud ja katmata paberid Maxi), The Navigator Company (katmata trükipaber Soporset ning kontoripaberi juhtiv bränd Navigator), Mondi (katmata trükipaber, valged ja värvilised kontoripaberid Maestro), Sappi (graafilised kartongid Algro ning kaetud paberid Profi), ESKA (raamatuköitekartong), International Paper (graafilised ja pakkekartongid Arktika ning Alaska) ning veel paljude teiste tehaste pabereid ja kartonge.

Visuaalse kommunikatsiooni materjalide tootjatest on oma valdkonna juhtivad nimed Evonik (Plexiglas), 3M (reklaamkiled), Orafol (reklaamkiled) ning lisaks erinevad hankijad akrüülklaasi, polükarbonaadi, PVC, alumiiniumprofiilide ja -lehtede, LED moodulite ning muude materjalide ja paigaldustarvikute tooted.

Trükimaterjalide valikut pakuvad Flint (trükikeemia, -värvid, -kummid), Schmit-Ryhner (vesi- ja UV-lakid), Taghleef Industries (Derprosa laminaatkiled) jne.

Digitaaltrüki ja järeltöötlusseadmetest on valikus HP laiformaattrükimasinad, digitaalsed Xeroxi ja Ricoh poognatrükimasinad ning Xeikoni rullitrükimasinad, Duplo ja Fotoba järeltöötlusseadmed ja BRM lasergraveerijad.

Täna on Igepal Eestis 20 töötajat ning ettevõtte käibeks prognoosime sel aastal 10 miljonit eurot. IGEPA Libra Vitalis AS omab keskkonna jätkusuutlikkuse sertifikaate FSC ja PEFC.

Olete oodatud meie tegemisi ja toimetamisi vaatama Tallinnas Peterburi tee 81!

Mida pakume?

Tootekataloog

Vaata lähemalt missuguseid tooteid me pakume.
Toodete sortimendis on nii graafilised paberid, kartong, kontoritarbed, reklaammaterjalid, trükimaterjalid, seadmed ja palju muud

Vaata edasi

Meie teenused

Meie teenuste hulka kuuluvad värvide segamine, nugade teritamine, profiilide tegemine,
lõikamine, repro teenused ja ökoloogilised teenused. Huvi korral loe lähemalt või võta meiega ühendust

Loe lähemalt

Võta ühendust

Ei leidnud meie kodulehelt oma küsimusele vastust?
Meie professionaalne meeskond on valmis abistama – helista meile või saada e-mail.

Reklaammaterjalide müügisalong Creolink
avatud E-R kl 9-16.00
Peterburi tee 81, 11415 Tallinn

IGEPA Libra Vitalis AS
Tel: 612 0541
Tegevjuht: Aivar Liit