Koopia Niini & Rauam – kõik trükiteenused ühest kohast

OÜ Koopia Niini & Rauam on 18-aastase kogemusega kaasaegset ja mitmekülgset digitaaltrükiteenust osutav firma. Meie eesmärgiks on oma klientidele kiire ning kvaliteetse teenuse osutamine.

OÜ Koopia Niini & Rauam alustas tegevust 1998. aastal esimese teeninduspunkti avamisega Tatari tänaval. 2006. aastal avasime teise punkti Mustamäel Tehnopolise maas.
Praeguseks oleme kolinud uutele avaramatele pindadele Tallinna kesklinnas Tatari 56B aadressil ja Mustamäel Akadeemia tee 15a hoones.

Meie üheks põhiteenuseks on ehitusjooniste kopeerimis- ja printimisalase täisteenuse osutamine. Pakume oma klientidele teenuseid alates projektipankadest kuni valmistoodangu kohaletoimetamiseni ehitusobjektile või kontorisse. Samuti saab klient meilt tellida erinevaid digitaliseerimis- ja skaneerimisteenuseid kuni jooniste ümberjoonestamiseni välja.

Teisteks põhiteenusteks on erinevate reklaamtrükiste, koolitusmaterjalide, juhendite, visiitkaartide, flaierite-voldikute jms printimine. Samuti toodame kleebiseid ning trükime blankette ja ümbrikke.

Lisaks prindime plakateid suurele valikule erinevatele materjalidele, pakume lamineerimisteenust ning ka roll-up stende koos kujunduse, printimise ning asendusega. Meilt saab tellida ka lõuendeid, PVC ja KAPA plaate.
Püüame oma klientidele pakkuda täisteenust alates trükiste ja logode kujundamisest kuni järeltöötluseni (sh köitmine).
Tellimuste efektiivseks vahendamiseks oleme loonud oma tellimuskeskuse.

2011. aastal tulime välja Prindistuudio lahendusega, mille abil saavad kliendid ise kujundada fotoraamatuid, kalendreid, postkaartepostreid, fotolõuendeidfotokapasid, fotokruuse jt fotomeeneid.

Tänu kiiretele digitaalprinteritele saame oma klientidele lubada lühikesi tähtaegu ning pakkuda kiiret teenindust!

+ 372 640 1001
Tatari 56B, 10134 Tallinn

KOOPIA NIINI JA RAUAM OÜ
Tegevjuht: Urmas Rauam

KOOPIA NIINI JA RAUAM
Date

24. December 2017

Category

ETIKETT, RAAMAT, REKLAAMTRÜKISED, XL