Overall on teenindusettevõte, mis on keskendunud väljastus-, arhiveerimis- ja digifotograafia-lahenduste pakkumisele ja arendamisele. Meie missioon on toetada ettevõtete ja üksikisikute pürgimust oma äri- ning isiklike eesmärkide realiseerimisel pakkudes innovaatilisi infotehnoloogilisi prindi-, dokumendi- ja multimeedialahendusi.

Usume, et uus tehnoloogia muudab meie elu lihtsamaks. Seade iseenesest on aga ainult vahend, mille tõeline lisaväärtus tekib siis, kui see on oskuslikult integreeritud kliendi tööprotsessi. Overalli soov on olla kliendi vajadustest juhitud parim partner, kes suudab mainitud lisaväärtust luua. Meil on inimesed, kes oskavad küsida õigeid küsimusi ja pakkuda sobivaid lahendusi.

Ühendades erineva riistvara ning tarkvara sobivate teenustega suudame pakkuda olulist lisaväärtust nii väikekontorite, suurettevõtete kui ka väljastusteenuse pakkujate dokumendivoo haldamisel ja automatiseerimisel. Oleme oma ettevõtte arengus seadnud tähtsaimale kohale professionaalsete teenuste osutamise, mille hulka kuuluvad:

  • väljastuskulude ja -infrastruktuuri haldus
  • digitaalne arhiveerimine ja dokumendihaldus
  • terviklahendused väljastusteenuse pakkujatele
  • värvihalduslahendused

Overallil on üle 20 hoolikalt valitud tootepartneri. Overalli peamine partner on Canon, kellega koostöö on kestnud juba üle 20 aasta. Overallil ja Canonil on sarnased väärtushinnangud, millest kõige olulisemal kohal on kõrge kvaliteet, innovaatilisus ja stabiilsus. Väga tähtis roll meie professionaalsetes prindi- ja arhiveerimislahendustes on Zeutscheli, EFI, Colortraci ja Spielbergi toodetel. Overalli klienditeenindus- ja hooldusvõrk pakub garantii- ja hooldustöid ka Hewlett Packard, 3M ning Océ seadmetele.

Overall asutati 1990. aastal ning on tänaseks kasvanud üle 5 miljonilise aastakäibe ja 65 töötajaga ettevõtteks (2012. a. andmed). Juunis 2006. a. saadi esmakordselt rahvusvahelise standardi ISO 9001:2000 kvaliteedisertifikaat, 2009. a. aga juurutati integreeritud keskkonna- ja kvaliteedijuhtimissüsteem, mis vastab nii ISO 9001:2008 ja ISO 14001:2004 nõuetele, sertifitseerijaks Lloyd’s Register EMEA Eesti filiaal. Loodushoid on meile oluline ning seetõttu püüame oma igapäevaseid äritegevusi läbi viia säästvalt ja teadlikult.

Lisaks Tallinnas asuvale peakontorile on ettevõttel 5 piirkondlikku müügi- ja teeninduskeskust suuremates linnades ning kõige laiem kontoriseadmete teenindusvõrk Eestis.

OVERALL EESTI AS
Esindaja liidus: Virko Kuusk
Lootsi 11, 10151, Tallinn

Tel: +372 6300500

OVERALL EESTI
Date

29. March 2013

Category

SEADMED, MATERJALID