Papyrus on juhtiv paberi, pakenditoodete ja kulumaterjalide hulgimüüja Euroopas.

Papyrus omab esindusi 20 Euroopa riigis. Papyruse 1900 töötajat teenindavad rohkem kui 65 000 klienti, varustades neid graafilise paberi, kontoripaberi, pakenditoodete ja kulumaterjalidega. Papyrus grupi eelmise aasta käive oli 1567 miljonit Eurot.

Papyrusel on selgelt üks ühine eesmärk pakkuda kvaliteetseid tooteid, kõrgel tasemel teenindust ja usaldusväärseid logistilisi lahendusi.

Papyruse peakontor asub Göteborgi lähedal Mölndali linnas Rootsis.

Papyruse klientideks on trükikojad, reklaamiagentuurid ja koopiapaberite tarbijad.
Meie pakutavate lahenduste hulgas leidub sobivad pakette nii väike-, kesk- kui ka suurettevõtetele.

Teenused võrguleheküljelt – liituda või mitte?
Meie veebilehe külastajad võib jagada kaheks – ühtedele piisab  kodulehel olevast infost, teised tahavad lisaks infole edastada tellimust.
Tellimiseks pead olema registreeritud e-teenuse kasutajaks.

Sortiment
E-poe tootepuus on umbes 2000 artiklit. Enamus tooteid tarnitakse kliendile järgmiseks tööpäevaks. Papyrus eelistab keskkonnasertifikaadiga tarnijaid ja keskkonnamärgistusega tooteid.

Tellimine
Papyruse e-poes võite koostada iseseisvalt tellimusi 24/7, operatiivinfo nagu teile kehtiv tootehind, laojäägid, võimalik tarneaeg kuvatakse teile samm-sammult kui koostate oma tellimust. Lisafunktsioonidena on e-liitunutel võimalik koostada raporteid teiega otseselt seotud tarnetest, arvetest ja hankestatistikast.

Tegevjuht: Ivar Reisberg
Sõpruse pst 145, 13417 Tallinn

Tel: +372 6 788 670

PAPYRUS
Date

8. September 2015

Category

SEADMED, MATERJALID