Print24

Print24 on ettevõte, kelle põhiliseks sooviks on olla oma klientidele eelkõige õigeid, sobivaid ja kiireid lahendusi pakkuv koostööpartner. Ausa, pikaajalise ning sõbraliku suhtlustasandi loomine on üks meie põhieesmärke, sest ainult nii saame tunda kliendi vajadusi ning sel moel aidata kaasa nende turunduseesmärkide täitumisele.

Oleme keskendunud digitrükile nii väli- kui sisemeediasse. Meie tootevalikus on enam kui 30 materjali, sealhulgas erinevad paberid, PVC kangad, vinüülmaterjalid, lipukangad, digitex-kangad jms. Oleme alati valmis kliendi jaoks otsima talle kõige sobivama materjali. Trükkimisel kasutame nii solvent- kui ka UV-tehnoloogiat, mis avardab kliendi jaoks võimalusi veelgi.

Väärtustamaks kvaliteeti, ausust ja avameelsust ning innovaatilisust, omame personali, kes on läbinud ainulaadse koolituse trükimasinate tootjatehastes ja treeningkeskustes.

Oma tööde teostamisel kasutame firmade HP, Seiko ja Epson digitrüki masinaid, mis on maailmas kõrgelt tunnustatud oma trükikvaliteedi ja töökindlust poolest.

Kogu meie personal teeb oma tööd pühendumusega, luues lahendusi, mis püsivad.

Esindaja liidus: Jaak Unt
Värvi 5, 10621 Tallinn

Tel: +372 664 6800
Faks: +372 664 6801

PRINT24
Date

3. September 2015

Category

REKLAAMTRÜKISED, XL