Baltimaade moodsaim trükikoda

Trükikoda Printall asutati 1971.aastal, sama aasta septembris väljus siit ka esimene ajaleht. Pikkade aastate jooksul oleme omandanud hindamatuid teadmisi klientide vajadustest ning õppinud tagama maksimaalset trükikvaliteeti.

Printall on orienteeritud pidevale arengule ja eesmärkide täitmisele. 2004. aastal avasime Baltimaade moodsaima trükikoja. Siin trükitakse enamik Eestis ilmuvatest ajalehtedest-ajakirjadest ning suur osa reklaamiväljaannetest.

Printall trükib

– kõrgekvaliteedilisi ajakirju ja ajalehti

– reklaammaterjale, toote- ja teenustekatalooge- aastaraamatuid

– pehmekaanelisi raamatuid

– kõikvõimalikke muid trükiseid

Piiranguid ei ole, meie tipptehnoloogiline seadmepark on suuteline pakkuma palju enamat, kui kliendid on siiani osanud tahta. Uue trükikoja avamine sai võimsaks mootoriks Printalli majandustegevusele. Oleme Eesti juhtiva majanduslehe Äripäev koostatava trükitööstuste edetabeli tipus alates 2005. aastast.Alates 1998. aastast kuulub AS Printall meediakontsernile Ekspress Grupp, mis 2007. aasta kevadel viis esimese Baltimaade meediaettevõttena oma aktsiad börsile.

Printall rahvusvahelisel turul

Printalli eksporttoodangu osakaal on üle 65% kogukäibest. Meie kliendid on Rootsist, Norrast, Venemaalt, Soomest, Taanist, Balti riikidest, Inglismaalt, Hollandist, Prantsusmaalt, Saksamaalt. Sealsete klientide kaudu jõuavad meie trükised ka Hiinasse, USAsse, Aafrikasse ehk üle kogu maailma.

Printall tegutseb vastavalt ISO12 647  standardile, mis vastab UGRA/Fogra Forschungsgesellchaft Druck e.V. standarditele. Lisaks trükkimisele võime transportida valmistoodangu mis tahes maailma punkti. Ettevõte annab tööd üle 200 inimesele.

Maksimaalne kvaliteet

Tahame olla parim koostööpartner oma klientidele. Siinset automatiseeritud tootmisprotsessi kontrollivad kogemustega trükispetsid, kes nõustavad klienti ning vajadusel muudavad masinate seadistust.

Täiustame oma protsesside hindamiskriteeriume pidevalt, jälgides nii trüki ettevalmistust kui ka kogu tööprotsessi. Igal kliendil on oma müügijuht, kes on kursis kliendi ootustega. Me pakume konkurentsivõimelise hinna ja kõrge kvaliteediga trükiteenust ning parimat klienditeenindust.

Printalli trükikotta on investeeritud üle 30 miljoni euro. Meie masinad ja tehnoloogia on kõrgetasemelised ning tehnoloogiate arendamine ja juurutamine jätkub pidevalt. Moderniseerimise käigus on siia paigaldatud kaks Agfa Avallon CTP plaadimasinat, ajalehe-, ajakirja- ja poognatrükimasinad, kaks liimimisliini, UV-laki seade, kolm Müller Martini traatimismasinat, insertimis- ja kiletusliin jpm.Saame toota väga erinevaid trükiseid – nii väikse- kui suuretiraažilisi ajalehti, nii õhemate kui suuremahulistena. Meil on väga suured kogemused kõrgekvaliteediliste ajakirjade valmistamisel. Printallis valmivad nädala- ja kuukirjad, kõrgekvaliteedilised elustiiliajakirjad, reklaammaterjalid ning eksklusiivsed tootekataloogid. Oleme võimelised valmistama eri formaadis tooteid, mille tiraažid on alates mõnest tuhandest kuni miljonite eksemplarideni. Meie järeltöötluse seadmetega saab köita ajakirjad nii traat- kui ka liimköitesse, pakkida üksiknumbrid kilepakendisse ning lisada ajakirja vahele erinevaid liiteid jpm.

printall

Tegevjuht: Andrus Takkin
PRINTALL AS
Tala 4, 11415 Tallinn

Tel: +372 669 8400
Faks: +372 669 8426

PRINTALL
Date

26. March 2013

Category

PAKEND, PERIOODIKA, RAAMAT, REKLAAMTRÜKISED