Reva Print AS on asutatud 1992 aastal.
Trükime nii siiditrükis, kui ka digitaaltrükis visiitkaardist kleebiseni.

Lisame Teie trükistele eriefekte, nagu näiteks matt, läikiv, 3D ja reljeefne kohtlakk, samuti kohtlakid lisanditega, eri tüüpi glitter, pärlmutter jne. Lisaks loteriivärvi, pimedas helendava ja rahalambiga loetava kohtlaki lisamine.

Saame trükkida disainpaberitele, kartongile, raamatukatte materjalidele, plastikule jne. mistõttu suur osa raamatu ja ajakirjade kaantest, menüüdest, visiitkaartidest ja muudest trükistest saavad erilise ilme just meie majast.

Pakume teistele trükikodadele allhankena UV koht – ja lauslakkimist, poognate lamineerimist, 3 D lakki, i-Foili (kokku siis 46 erinevat trükiefekti)

Me kasutame 2 – 10 aasta vanuseid täisautomaatseid liine ja masinaid, et tagada omas valdkonnas maksimaalne tootmiskiirus ja kvaliteet.

Kuna meie kliendid teevad meie lisatud trükiefektide järel veel mitmeid keerulisi järeltöötlusoperatsioone, kasutame vaid EL toodetud või/ja sertifitseeritud materjale.

Pärast viimast, 2017 aastal, tehtud investeeringut MGI 3D laki ja i-Foili robotliini, saame koht-, reljeefse- ja 3D laki, ning i-Foili teenust osutada ka teistele digitrüki firmadele, kuna meie uus seade skanneerib iga poogna unikaalselt ja paigutab sellele soovitud efekti. Seega ütleme tere tulemast ka digifirmadele, kellele me seni teenust osutada ei saanud!

Hetke põnevaks uudiseks kõigile on i-Foili uued võimalused, nagu matt hõbe ja kuld, holograafiline, punane, sinine, roheline foil.

Peamised teenused:

  • Visiitkaardid, dokumendi kaaned ja kutsed
  • reklaamtrükised
  • eksklusiivsed pakendid ja pakendi kleebised
  • toote markeerimise ja hinnasildid
  • kleebised
  • 46 trükiefekti lisamine raamatu, ajakirja kaantele, ning muudele trükistele

Kontaktid

Reva Print AS
Tähetorni 21C, Tallinn 11625
Tel. +372 62 569 90

Juhataja: Martin Mällo
Tel. +372 62 569 92
Mob. +372 51 888 74
martin@revaprint.ee

REVA PRINT
Date

5. May 2019

Category

PAKEND, PERIOODIKA, REKLAAMTRÜKISED, TURVATRÜKIS