Eesti Elektroonikatööstuse Liidu ja

 Eesti Trüki- ja Pakenditööstuse Liidu 

koostööseminar ja

KONTAKTKOHTUMINE

30. märtsil

Tallinnas

30 märtsil toimub Eesti Trüki- ja Pakenditööstuse Liidu esimene koostööseminar.
Seminaril kaardisame Eesti elektroonikatööstuse tänased vajadused trüki- ja pakendivaldkonnas
ning pakume liidu liikmetele võimalust oma tooteid ning tehnoloogiaid tutvustada.

Programm

13:30 – 14:00 Registreerumine ja tervituskohv.

14:00 – 15:00 I paneel
Pakendid Eesti elektroonikatööstuses.
Tark elektroonika.

Pakendikasutus elektroonikatööstuses – müügipakendid, karbid, kilekotid, blisterid, kasutusjuhendid, kataloogid, transpordipakendid jpm
Leiame vastused küsimustele – mida vajame? kui palju? kui sageli?

ESD (antistaatilised) pakendid ja nõuded

Tark elektroonika ning targad pakendid – tootearendus ja innovatsioon – kuhu edasi areneda?

15:30 – 16:30 II paneel
Eesti trüki- ja pakenditööstus – mida me teeme?

Erinevad trükitehnoloogiad
Leiame vastused küsimustele – mis on milleks hea?

Etiketid ja Label

Kataloogid ja kasutusjuhendid

Müügipakendid ja POS

Pakendite omadused ja esteetika

16:30 – 18:00 Vestlusring ja võileib

Ettevõtete lühitutvustused

Koostöövõimalused

Toimumiskoht

Teaduspark Tehnopol, Teaduspargi 6/1, Tallinn
Seminariruum Merkuur

Kontakt

Eesti Trüki- ja Pakenditööstuse Liit

Tel. +372 5836 3046

Hind

Seminari hind 16€ /inimene

Seminar on tasuta ETPL, EETL ning ESTRONICS klasteri liikmetele.

  Osaleja nimi

  Lisaosaleja

  Lisaosaleja 2

  Lisaosaleja 3

  Ettevõtte nimi

  Osaleja E-post

  Kogemusi vahetavad

  Trüki- ja Pakenditööstuse Liit

  Elektroonikatööstuse Liit

  Go Pulp

  GoPulp tegeleb kõrgekvaliteetsete paberimassist toodete valmistamisega. Meie kirg on toota keskkonnasõbralikke pakendeid ning välja töötada erinevaid paberist toodete lahendusi, tegemata seejuures järeleandmisi kvaliteedis. Meie poolt kasutatava kuumpressimis– tehnoloogiaga on võimalik toota tugev ja kvaliteetne toode. Pabermassist tootede kasutusvaldkond on väga lai. GoPulpi poolt pressitud tooted on võrreldes EPS (vahtplastist) toodetega õhemad, aga oluliselt tugevamad.  Samuti on kuumpressitud tooted 70% kompaktsemad ja tagavad väiksemad transpordi ja ladustamise kulud.

   Peamised valdkonnad, kus pabermassist tooteid kasutatakse:

  *elektroonika *toitlustus *meditsiin *hooldekodud *jalanõud *aiandus *lemmikloomad

  Printall

  Meie masinad ja tehnoloogia on kõrgetasemelised ning tehnoloogiate arendamine ja juurutamine jätkub pidevalt. Moderniseerimise käigus on siia paigaldatud kaks Agfa Avallon CTP plaadimasinat, ajalehe-, ajakirja- ja poognatrükimasinad, kaks liimimisliini, UV-laki seade, kolm Müller Martini traatimismasinat, insertimis- ja kiletusliin jpm.Saame toota väga erinevaid trükiseid – nii väikse- kui suuretiraažilisi ajalehti, nii õhemate kui suuremahulistena. Meil on väga suured kogemused kõrgekvaliteediliste ajakirjade valmistamisel. Printallis valmivad nädala- ja kuukirjad, kõrgekvaliteedilised elustiiliajakirjad, reklaammaterjalid ning eksklusiivsed tootekataloogid. Oleme võimelised valmistama eri formaadis tooteid, mille tiraažid on alates mõnest tuhandest kuni miljonite eksemplarideni. Meie järeltöötluse seadmetega saab köita ajakirjad nii traat- kui ka liimköitesse, pakkida üksiknumbrid kilepakendisse ning lisada ajakirja vahele erinevaid liiteid jpm.

  Printcenter

  Trükikoda Printcenter Eesti AS loodi mais 1993 ning on Eesti erakapitalil põhinev firma. Tegutsemisaastate jooksul oleme arenenud arvestatavaks reklaamtoodete valmistajaks Eestis. Trükikoja toodangust üle poole moodustab eksporttoodang.

  TOOTED: Müügialused – Pop-up reklaamid – Pakendid – Tootealuse ümbris – Paberkotid – Hiirematid – Kleebised – Riiulirääkijad – Aknakleebised – Parkimiskellad – Pusled – Mängukaardid – Helkurid – Kuubikud – Põrandakleepsud – Lipud – Rull-laine – Standid – Laua alused – Tünnid

  Emerson Ten

  TOOTED: Müügialused – Pop-up reklaamid – displayd

  Vaba Maa

  AS Vaba Maa omab turvatoodete tegemiseks vastavat sertifikaati CWA14641:2009, mis on auditeeritud audiitorfirma VPGI poolt.

  Turvatrükistena valmistame:
  Kinkekaardid; Piletid; Maksumärgid; Margid; Tšekiraamatud; Diplomid ja blanketid;

  Turvalisuse tõstmiseks kasutame toodetel turvapaberit (vesimärgiga ja/või turvakiududega) ning turvavärve.

  Eolane Tallinn 

  Eolane Tallinn AS on elektroonika tootmis-, materjalide haldus- ning toote-arendusteenuseid pakkuv Eesti ettevõte, mis kuulub Prantsuse kapitalil baseeruvasse Eolane Gruppi. Tegemist on endise Elcoteqi Tallinna tehasega, mille Eolane Grupp ostis peale Elcoteqi grupi pankrotti. Erinevalt Eolane Tallinna eelkäijast Elcoteq’st, kus siinne ettevõte tegutses puhtalt tootmisbaasina, näeb Eolane Grupi strateegia Eolane Tallinnat kui autonoomset üksust, kelle ülesanne on teostada iseseisvat müügitegevust, materjalide hakimist ja teenustearendust.

  Eolane Tallinn AS on sertifitseeritud kvaliteedi- (ISO 9001:2008), keskkonna-(ISO 14001:2004) ja töötervishoiu ning tööohutuse juhtimissüsteemid (OHSAS 18001:2007). 2010. aastal sai tehas NATO ametlikuks tarnijaks. Varasemalt, veel Elcoteqi nime all, on ettevõte on korduvalt osalenud ka Juhtimiskvaliteedi auhinnakonkursil, kus võitis peaauhinna nii 2002. kui 2006. aastal ning peale suuri ümberkorraldusi firma tegevuses 2009. aastal saavutas esikoha väike- ja keskmiste ettevõtete kategoorias 2010. aastal.

  Ericsson Eesti

  Ericsson on maailma juhtivaid sidevõrguseadmete tootjaid, pakkudes telekomiteenuseid ning multimeedia lahendusi rohkem kui 180 riigis. 

  Ericssoni tegevus hõlmab kogu kommunikatsiooniprotsessi. Tegeleme tehnoloogiauuringutega, sidevõrkude lahenduste arendamisega ja süsteemide loomise ning käigushoidmisega.

  Ericsson Eesti Tallinna tehas toodab kõrgtehnoloogiliste seadmete abil sidevõrgu tugijaamu, mis teevad võimalikuks tipptasemel andmeside edastuse maailmas. Oleme spetsialiseerunud nii tugijaamade komplekteerimisele kui ka nende sisu tootmisele. Konkurentsis püsimiseks arvestame eelkõige oma klientide soove ja vajadusi ning oleme innovatiivsed uute toodete ja lahenduste väljatöötamisel. Meie tooteportfellis on 3G kui ka 4G tooted, mis võimaldavad nii juhtmeta kui ka juhtmega interneti ühendust.


  ELIKO Tehnoloogia Arenduskeskus

  Arendustegevus elektroonika- ja infotehnoloogia valdkonnas.