Eesti Trüki- ja Pakenditööstuse Liidu ettevõtted

Abcom / Xerox

ABCOM Teeninduse OÜ põhitegevuseks on Xerox kontori- ja profitehnika müük ja hooldus.Valikus on giljotiinid, nuutijad, voltijad, köitjad, bookletivalmistajad, visiitkaardilõikurid, laminaatorid jne.

Vaata lisaks »

Aldusprint

Trükime fleksotrükitehnikas rullist-rulli erinevatele materjalidele.

Toodame alumiiniumkaasi, erinevaid etikette, pakendeid.

Vaata lisaks »

Boomerang Packing Service

Oleme juba pikki aastaid teostanud adresseerimist inkjet trüki näol. Pakume ka kiletamist trükistele ning adresseerimist trükist ümbritsevale kilele.

Vaata lisaks »

Cardplus VM

CardPlus VM tegeleb plastik-, polükarbonaadist- ja kartongkaartide tootmise ning personaliseerimisega. Meie kaudu saate tellida ka erinevaid isikutuvastamise lahendusi.

Vaata lisaks »

CityGraaf

Citygraaf on perefirma, asutatud 2003. aastal. Pakume laiformaat trükiteenust.

Saada kiri »

Data Print

Me oleme moodne, paindlik ja kiiresti arenev flekso – ja digitrükikoda Eestis. Meie põhitooted on kleebisetiketid ja plastiketiketid, mis on peamiselt seotud toiduaine-, joogi-, ravimi- ja keemiatööstusega.

Vaata lisaks »

Emerson Ten

POS-materjalide spetsialist. Oleme spetsialiseerunud müügikohtade turundus- ja kampaaniamaterjalide tootmisele ja müügile.

Vaata lisaks »

Folger Art

Pakume mitmesuguseid trükiteenuseid alustadest lihtsatest markeerimiskleebistest ja nimekaartidest ning lõpetades neljavärvitrükis reklaamlehtede ja -pakenditega.

Vaata lisaks »

Grano Digital

Meilt saate täislahenduse raamatust selle müügiriiulini, visiitkaardist suureformaadilise plakatini.

Vaata lisaks »

Greif

Trükikoda Greif on keskendunud raamatute ja brošüüride trükkimisele ja köitmisele. Köitmise võimsuse, kvaliteedi ja eri köiteliikide valikult oleme Eestis tipus.

Vaata lisaks »

Heidelberg Baltic Finland

Pakkudes terviklahendusi trükikodadele, katab Heidelberg oma tootevalikuga kogu vastava tootespektri, alates trükiettevalmistus-seadmetest ja trükimasinatest kuni järeltöötlusseadmeteni.

Vaata lisaks »

Igepa Libra Vitalis

Oleme paberimüüja, pakume trükikodadele kaetud ja katmata pabereid, erinevaid kartonge, trükikeemiat ja järeltöötlusvahendeid ning õmblustööstustele juurdelõikuseks vajaminevat materjali. Oleme nüüdseks aktiivsed ka digitrüki, välireklaami, sisustusmaterjalide ning järeltöötlusseadmete sektoris.

Vaata lisaks »

Joon

Pakume offset, digi- ja laiformaattrükki ning laia valikut järeltöötluse võimalusi. Suudame suure tõenäosusega täita iga teie soovi – alates standardtrükistest kuni väga personaalsete ja keerukate käsitöölahendusteni.

Vaata lisaks »

K-Print

Meie trükiseid toodavad kõige enam tunnustatud masinad kogu maailmas. See tähendab, et meie majast väljuv toodang on kvaliteetne, toodetud ilma suuremate takistuste või riketeta ning õigeaegselt.

Vaata lisaks »

Koopia Niini ja Rauam

Kõik trükiteenused ühest kohast – disainist viimitluseni.
Meie põhiteenused: ehitusjooniste printimisalane täisteenus, reklaamtrükised, kleebised, plakatid, koolitusmaterjalid, tekstiiliprint, fototrükk, reklaamkingitused, köitmine, digitaliseerimine, kujundamine jne.

Vaata lisaks »

Kroonpress

Meie põhilisteks toodeteks on ajalehed, ajakirjad, kataloogid, kliendilehed ja suuremahulised reklaamtrükised..

Vaata lisaks »

Kuma Print

Kõik saab tehtud, alustades firmagraafikast ja lõpetades näiteks komplektiga, millesse kuuluvad visiitkaardid, pitsat, tootekataloogid, logoga pastakad, reklaamtrükiga kruusid, firmakalendrid ning pilkupüüdva disainiga särgid töötajatele.

Vaata lisaks »

Labelprint

Me tunneme kleebiseid!Lisaks tavapärastele kleebistele suudame toota ka erilahendusi, millest parima valiku oleme siin välja toonud.

Vaata lisaks »

Librix Print

Ideest lahenduseni · Digitrükk · Kujundamine · Köitmine
Meie kaubamärgid: Omaraamat.ee ja Wabrix.ee

Vaata lisaks »

Metaprint

Metaprint`i põhitegevuseks on aerosoolpudelite ja selle komponentide valmistamine. Aitame oma klientidel pakendada kümneid miljoneid liitreid erinevaid tooteid aastas.

Vaata lisaks »

Multipakend Tootmine

Multipakend Tootmine OÜ on lainepapist pakendeid valmistav ettevõte. Valmistame lisaks tavapärastele lainepapist pakenditele ka väga keerukaid stantskarpe mitmevärvilise trüki ja lamineeringuga.

Vaata lisaks »

Nois

Pakume pre-pressi teenuseid

Saada kiri »

Overall

Overall on teenindusettevõte, mis on keskendunud väljastus-, arhiveerimis- ja digifotograafia-lahenduste pakkumisele ja arendamisele.

Vaata lisaks »

Paar

Oleme kvaliteettrükistele orienteeritud trükikoda.Toodame reklaamtrükiseid (voldikud, flaierid jne), ajalehti, ajakirju, katalooge, raamatuid (pehmeköide: klamber-, liim- ja spiraalköide), erinevaid kalendreid (spiraal- ja klamberköide), plakateid.

Vaata lisaks »

Print Best

Kaks aastakümmet kogemust ja parimad seadmed on kombinatsioon, mis teeb Print Bestist parima trükipartneri nii raamatuid, kui ka ajakirju välja andvale kirjastusele ning reklaami- ja trükiagentuurile.

Vaata lisaks »

Pakett

Oleme keskendunud raamatute ja brošüüride trükkimisele. Oleme võimelised valmistama nii pehme- kui kõvakaanelisi raamatuid, samuti keerulisemat järeltöötlust nõudvaid ning käsitöömahukaid töid.

Vaata lisaks »

Print24

Oleme keskendunud digitrükile nii väli- kui sisemeediasse. Meie tootevalikus on enam kui 30 materjali, sealhulgas erinevad paberid, PVC kangad, vinüülmaterjalid, lipukangad, digitex-kangad jms.

Vaata lisaks »

Printall

Printall trükib kõrgekvaliteedilisi ajakirju ja ajalehti, reklaammaterjale, toote- ja teenustekatalooge- aastaraamatuid, pehmekaanelisi raamatuid ning kõikvõimalikke muid trükiseid

Vaata lisaks »

Reva Print

Lisame Teie trükistele eriefekte, nagu näiteks matt, läikiv, 3D ja reljeefne kohtlakk, samuti kohtlakid lisanditega, eri tüüpi glitter, pärlmutter jne. Lisaks loteriivärvi, pimedas helendava ja rahalambiga loetava kohtlaki lisamine.

Vaata lisaks »

Printcenter

Pakume väga laia tootevalikut, alustades kleepsudest ja tootepakendidest, lõpetades kõige keerukamate müügialustega.

Vaata lisaks »

Printon

Printoni tooteportfelli kuuluvad peamiselt raamatud ja reklaamtükised.

Vaata lisaks »

Quality Print

Quality Print OÜ on spetsialiseerunud digi- ja siiditrüki teenuse osutamisele ning tegeleb ka reklaamrõivaste müügiga.

Vaata lisaks »

Vali Press

Trükime erinevaid kohalikke ja erainstitutsioonide perioodilisi väljaandeid, aga ka pehme- ja kõvaköitelisi raamatuid, flaiereid, visiitkaarte, rinnasilte, kaarte, plakateid, kalendreid, märkmepabereid, tunnistusi, kutseid ja palju muud.

Vaata lisaks »

TT Print

Meie peamiseks toodanguks on mitmesugused trükitud materjalid ettevõtetele: reklaamvoldikud ja -lehed, plakatid, tootekataloogid, tooteümbrised ja väiksemad karbid, mapikaaned, blanketid ja visiitkaardid, riiulirääkijad, märkmeplokid, infolehed ja ajalehed, jpm.

Vaata lisaks »

Tallinna Polütehnikum

Tallinn Polütehnikum on kutseõppeasutus, kus võimalus õppida trükitehnoloogia erialasid nii põhi- kui ka keskhariduse baasil. Kool pakub ka töötavatele inimestele täiendkoolituse võimalusi.

Vaata lisaks »

Tallinna Raamatutrükikoda

Tallinna Raamatutrükikoda alustas oma tegevust 1985. aastal ja oli sel ajal esimene ainult raamatute trükkimiseks-köitmiseks ehitatud trükikoda Eestis. Oleme oma tegevusaastate jooksul jätkanud Eesti trüki- ja köitekunsti parimaid traditsioone.

Vaata lisaks »

Vaba Maa

Vaba Maa on Tallinnas asuv turva- ja reklaamtrükistele spetsialiseerunud ettevõte.

Vaata lisaks »