SOOVID ROHKEM INFOT?
VÕTA ÜHENDUST »

HELISTA:
+372 5836 3046

Eesti Trüki- ja Pakenditööstuse Liit pidas kevadist üldkoosolekut, mille käigus valiti uus volikogu koosseis ning vaadati üle käesoleva 25. tegevusaasta olulisemad verstapostid.

Eesti Trüki- ja Pakenditööstuse Liidu (ETPL) üldkoosolek valis uue volikogu koosseisu järgnevaks kaheks aastaks, 7-liikmelisse volikokku kuuluvad:

Aivar Liit, Igepa Libra Vitalis AS tegevjuht;
Arvo Pihl, Grano Digital OÜ juhatuse esimees,
Gerd Lindmaa, Kroonpress AS juhatuse liige ja tootmisdirektor,
Kalle Rannu, Greif OÜ juhatuse liige,
Marko Levin, Tallinna Polütehnikumi meedia erialaosakonna juhataja,
Martti Lemendik, Metaprint AS juht ja omanik,
Rait Rebane, K-Print OÜ osanik ja tegevjuht.

ETPL volikogu liikmed valitakse põhimõttel, et volikogu oleks läbilõige liitu kuuluvatest ettevõtetest, tootesegmentide ja kasutatava tehnoloogia põhiselt, samuti on volikogus esindatud materjalide või seadmete tarnija ning kooli esindaja. Eesti Trüki- ja Pakenditööstuse Liit on ettevõtete esindusorgansatsioon, mis koondab valkdonna arengu eest seisvaid trükiettevõtteid ning pakenditootjaid, tehnoloogia ja materjalide tarnijaid ning trükierialade koolitaja Tallinna Polütehnikum. Värskeim liige on aprillis liitunud kleebisreklaamidega tegelev ettevõte Afterwork Ads OÜ.

Volikogu on liidu juhatusele nõu andev organ ning üldkoosoleku esindaja koosolekute vahelisel perioodil. Koostöös tegevjuhiga seatakse strateegilised eesmärgid ning kavandatakse olulisemad tegevused liidu ja sektori arendamiseks.

Käesoleva aasta suursündmusteks peab Eesti Trüki- ja Pakenditööstuse Liidu tegevjuht Katre Savi noortele ja tööalase karjääri valikuid tegevatele inimestele suuantud on-line inspiratsiooniseminari PrintMeedia LIVE, mis toimub 26. mail 2021 kell 14 liidu FB kanalil (või vaata www.tulejatryki.ee) ning sügisel toimuvat konverentsi tuleviku trükitööstusest. Mõlema üritusega soovitakse anda hea sissevaade tänase trükitööstuse kirevasse maailma ning tutvustada valdkonna arengusuundi lähikümnendil.

„Muutub teave, mida trükitakse ja muutub viis, kuidas info liigub selle tekkimisest tarbijani. Paljud protsessid digitaliseeruvad ja automatiseeruvad, trükikodade võimekus ja materjalide valik kasvab. Mõned tänased trükised on peagi minevik ja nende asemele tulevad uued tooted, mida me täna trükituna ette ei kujuta või nimetada ei oska. See on põnev maailm, mis on jätkuvas muutumises“ annab vihjed sündmuste sisule Katre Savi.

Jälgi liidu tegevusi: https://www.facebook.com/etpl.ee