SOOVID ROHKEM INFOT?
VÕTA ÜHENDUST »

HELISTA:
+372 5836 3046

Enfocus korraldab 27.04 Tallinnas tasuta seminari, kus tutvustatakse kõiki Enfocuse tööriistu ja nende kasutamist erinevates olukordades.

Seminari korraldavad koostöös Enfocus ja nende esindaja Eestis, Rajand OÜ. Tutvustatakse, kuidas automatiseerida oma igapäevane töövoog, lahendada kriisiolukordi, mis tekivad nii müügiosakonnas kui ka ettevalmistuses.

Kui pinged on õhus ja vajad igapäevaselt lisaaega, et tööülesannetega toime tulla, tuleks mõtlema hakata automaatsete prepress lahenduste peale.Siin tuleb appi Enfocus oma prepress tööriistadega. Tule kuula ja vaata, kuidas suudaksid tõhusate tööriistadega automatiseerida igapäevased väikesed, kuid samas siiski aeganõudvad ülesanded.

Automatiseerime saabuvate dokumentide kvaliteedi kontolli ning vastavuse tellimusinfole, teeme automaatselt vajalikud muudatused ning informeerime sellest kõiki osapooli.

Loome lihtsa ja tõhusa Web2Print keskkonna, mis lihtsustab tellimuste saatmist ja laekumist ning võimaldab kliendil ülimugavalt juba ettevalmistuse läbinud dokumente kinnitada või saata tagasisidet vajalike paranduste kohta.

Tutvustame kolmandate tarkvarade integratsiooni võimalusi Enfocus Switch töövoos ning kiirendame suhtlust kliendi, prepressi ning müügiosakonna vahel.

Seminari lõpus loositakse välja üks Enfocus PitStop Server litsents tasuta kasutamiseks. Kuna kohtade arv on piiratud, on võimalik igast ettevõttel seminarile registreerida kuni kolm osalejat, iga osaleja annab loosimisel lisahääle. Ära maga maha võimalust tutvuda tõhusa automaatikaga ning võita tõsine tööriist, mis aitab lahendada pingelisi olukordasid.

Päevakava

09.45-10.00   Kogunemine, hommikukohvi

10.00-10.30   PitStop 2017, uued funktsioonid (PitStop Pro ja PitStop Server ülevaade)

10.30-11.00   Connect 13, automaatika kliendi töölaual

11.00-12.30   Enfocus Switch 2017, töövoo automatiseerimine, W2P

12.30-13.00   Kohvi/suupisted, küsimused/vastused

Registreeru seminarile  SIIT

Kontakt

Küsimuste korral võta ühendust kalle@rajand.com või +372 5660 3131.