SOOVID ROHKEM INFOT?
VÕTA ÜHENDUST »

HELISTA:
+372 5836 3046

Eesti Inseneride Liit ja Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus (EAS) tunnustasid 21. veebruaril auhinnaga „Tark tööstur“ Eesti innovaatilisemaid tööstusettevõtteid, kes on viimase aasta jooksul teinud investeeringuid tööstusrevolutsiooniga kaasa minekuks ning olnud digitaliseerimise ja automatiseerimise osas heaks eeskujuks.

Targa töösturi auhinda anti välja esmakordselt ning auhinnaga tõstetakse esile ettevõtjaid, kes on panustanud Eesti majanduse lisandväärtuse ja tootlikkuse kasvule ning aidanud nii kaasa kogu Eesti konkurentsivõime kasvule.

Suurettevõtete kategoorias pälvis auhinna Viru Keemia Grupp AS ja väikeettevõtjate kategoorias Adven Eesti AS, Tööstusi mõjutanud parima digialgatuse auhinna sai Eesti Infotehnoloogia ja Telekommunikatsiooni Liit (ITL).

Nominentide seas oli kolm trükitööstuse ettevõtet: Metaprint AS, K-Print OÜ ning Dipri OÜ.

Auhinnad anti välja kolmes kategoorias: suurettevõte; väikeettevõte ja digialgatus. Kandidaate said esitada erialaliidud ning laureaadid valis välja viieliikmeline žürii, kuhu kuulusid Inseneride Liidu, EASi, majandus- ja kommunikatsiooniministeeriumi, TalTechi ning Äripäeva esindajad.

Eesti Inseneride Liit ja EAS