SOOVID ROHKEM INFOT?
VÕTA ÜHENDUST »

HELISTA:
+372 5836 3046

Maailmamajanduses on jätkuvalt keerulised ajad, kuid just keerukate aegade kiuste on ETPL liige KPrint OÜ otsustanud 2023. a alguses teoks teha ettevõtte ajaloo suurima investeeringu ja soetada kaks uut trükimasinat väärtusega 5 miljonit eurot.

Ettevõte jätkab uuenduste suunal ja uus tehnoloogia aitab olulisel määral vähendada ettevõtte süsinikujalajälge, aga ka pakkuda klientidele märkimisväärselt paremat teenust.

Vahetusse lähevad ofset- ja digitrükimasinad: 5-värviline Heidelberg CX102 vahetatakse välja 8-värvilise XL106 vastu ning HP Indigo 7900 läheb vahetusse vanast masinast poole suurema trükiformaadiga HP Indigo 12000 vastu.

“Investeeringute eesmärk on tõsta meie konkurentsivõimet rahvusvahelisel turul, anda lisandväärtust ning kindlasti ka vähendada keskkondlikke mõjusid läbi energia- ja ressursisäästu”, sõnab Kprint tegevjuht Rait Rebane.

Kprindi tegevjuht Rait Rebane jagab oma mõtteid investeeringust ja muudatustest, mis sellega kaasnevad. Loe edasi Kprint kodulehelt: https://www.kprint.ee/kprindi-otsusest-investeerida-5-miljonit-eurot-keerulises-majanduslikus-olukorras/

Vaata ka Grafkom uudiskirja: https://grafkom.io/2023/06/20/estonian-kprint-has-invested-5-million-euros-during-the-economic-turmoil/