SOOVID ROHKEM INFOT?
VÕTA ÜHENDUST »

HELISTA:
+372 5836 3046

Tallinna Polütehnikum osales rahvusvahelises projektis, mille tulemusel on valminud pilveplatvorm erinevatele uuenduslikele õppe- ja uuringumaterjalidele printmeedia valdkonnas.

Tallinna Polütehnikumis toimus 17. novembrist kuni 19. novembrini 2021 Erasmus+ projekti nr. 2018-1-NL01-KA202-038887 „Exchange knowledge for Future Innovation” ehk EKFI viimane töökohtumine. Kohal olid partnerid Hollandis, Kreekast ja Hispaaniast, virtuaalselt osales projektijuht Belgiast. Projekti EKFI jooksul loodi erinevatele kasutajagruppidele suunatud pilveplatvorm, kuhu koondatakse erinevaid innovatiivseid õppe- ja uuringumaterjale. Platvormi kasutajal on nüüd võimalus kaardistada nii enda kompetentsid kui ka vajadused ning läbi selle leida just talle platvormil olevatest materjalidest sobivaim.

Tallinna Polütehnikumis toimunud viimase töökohtumise teemaks oli projektist kokkuvõtete tegemine ja arutelu projekti lõpptulemuse üle: korrigeeriti saavutatud väljundeid ning kontrolliti veelkord üle kui töökindel on see projekti raames loodud õppe- ja uuringumaterjalide keskkond ning kas seda keskkonda on ka mugav ja hea kasutada.

Projekti raames loodud pilveplatvormi oodatakse kasutama nii kutseharidustaseme õpilasi kui ka õpetajaid, aga kindlasti leidub seal huvipakkuvaid materjale ka kõrgkoolide ja rakenduskõrgkoolide üliõpilastele, loovettevõtete esindajatele ning samuti kõigile neile, kellel on huvi printmeedia valdkonna vastu.

Projektikohtumise sees, 18. novembril 2021, toimus ka virtuaalne lühikonverents, kus tutvustasime osavõtjatele printmeedia sektorile loodud õppematerjalide vahendusplatvormi. Konverentsi ülekande tehnilise poolega tegelesid Tallinna Polütehnikumi Filmiklubi õpilased, juhendajaks õpetaja Rene Henri Rand. Veebikonverentsi ülekannet saab järele vaadata TPT TV kanalilt: https://youtu.be/IjhmX7sS6J0

Loe projektist lähemalt: Exchange knowledge for Future Innovation

Projekti veebileht: https://www.ekfi-project.com/