SOOVID ROHKEM INFOT?
VÕTA ÜHENDUST »

HELISTA:
+372 5836 3046

Drupa ratas läheb veerema

Mai lõpus avab uksed trükivaldkonna suurim mess Düsseldorfis.

Mitmed suured tegijad on juba avalikustanud oma plaanid ja uudised seoses Drupa messiga. Viimati neli aastat tagasi toimunud üritus tõotab ka sel aastal tulla väga põnev ja uudisterohke.

Seekord tasub eriliselt tähele panna jugatrüki-tehnoloogia arenguid, mis võrreldes viimase messiga on teinud suure hüppe ja jõudnud ka kõigi suuremate ofsetmasinate tootjate pakutavate lahenduste hulka.

Teine suur teemavaldkond Drupal on pakenditootmine ja spetsiaalselt selleks loodud digitrükilahendused. Digitrükk on üldse suurelt esindatud – ajaloo suurima väljapanekuga on seekord messile tulnud HP.

Kolmandaks suureks teemaks ja mida kindlasti ei tasu tähelepanuta jätta, on pilveteenusena pakutavad prog- rammid ja tarkvaralahendused trükiefektiivsuse tõstmiseks ning teenuste online müügiks.

Loomulikult on arenenud ka ofset-tehnoloogia, kus näiteks LED-UV tehnoloogia võimaldab toota efektiivse- malt ja kiiremini. Volüümilile suunatud trükitehnoloogiate kõrval leiab ka mitmeid erilahendusi – programmide, materjalide ja järeltöötlusseadmete näol.

Trüki- ja Pakendiliit korraldab liikmetele ühise messireisi 06.-09.06.

Kohtumiseni Drupal!