SOOVID ROHKEM INFOT?
VÕTA ÜHENDUST »

HELISTA:
+372 5836 3046

PacTec, FoodTec, SignTec, PlasTec

Helsingi Messikeskuses

20.-22. september 2016

Tavaks on saanud, et kord kolme aasta jooksul toimuvad Helsingis omavahel tihedalt seotud ja samu sihtrühmi kõnetavad erialamessid.

PACTEC – pakendi, pakkeseadmete, vahendite ja materjalide mess. PacTec on sel aastal suurim omataoliste hulgas kogu Põhjamaades.

SIGNTEC – jätkab varasema GrafTec messi traditsiooni uuel täiendatud moel. Mess on graafikatööstuse, visuaalse kommunikatsiooni ja turunduse valdkonna sündmus, mis on mõeldud nii graafikatööstuse professionaalidele kui ka trükitööde ostjatele ja disaineritele.

FOODTEC – toiduainetööstuse seadmete ja sisustuse mess

PLASTEC – plastitööstuse materjalide ja seadmete mess

Sama kooslusega nelja messi külastas 2013. aastal üle 6300 erialakülastaja, sh Eestist enam kui 100. Messi peamised külastajarühmad jagunesid järgmiselt: toiduainetööstus 16%, trükitööstus 11%, pakenditööstus 8%, jae- ja hulgikaubandus 6%, paberitööstus 6%, keemiatööstus 6%, turundus ja kommunikatsioon 6%, metallitööstus 5%, logistika 5%.

Lisaks tavapärastele messistendidele pakub üritus külastajatele kvaliteetset ja kõrgetasemelist programmi. Ehkki esinejad on valdavalt soomekeelsed võib messilt leida nii väliseksponente kui esinejaidki.

Väljavõte PacTec pakendimessi programmist.

Messil PacTec korraldatakse tänavu pakendinäitus Finnish Success Stories. Näitusel on välja pandud Soomes tehtud valmis trükipindu ja pakendeid, mis on pälvinud rahvusvahelisi pakendiala auhindu. Tule ja tutvu Soome edukate tegijatega!

PacTec´il saab näha mobiilset robotit MiR100, mida demonstreeritakse esitlusalal Optiscan Abakus World. Messikülastajad saavad jälgida, kuidas tõelises laos töötatakse. Nii näiteks võib tellida demoala kauplusest esitluspaketi, mis pannakse kokku samas kõrval olevas tegelikule sarnases laos hääljuhtimise, tahvelarvutite või käsipultidega ning toimetatakse kohale muljetavaldava mobiilse robotiga.

Messil PacTec autasustatakse pakendiala teenekaid tegijaid. Pakend etendab tähtsat osa toote kaitsmisel, tootmisel ja levitamisel, kasutuse juhendamisel, kasutusmugavuse suurendamisel ning brändi loomisel. Autasu antakse uuenduslikule pakendile, pakendiideele või väljapaistvale teole pakendite vallas.

Arena programmilaval süvenetakse nii ostukäitumise analüüsi, tarbijauuringustesse, silmade liikumise fikseerimisele, pakendiala trendidesse, trükitehnikale kui ka tundereaktsioonide mõõdistamisse ja isegi aju aktiveerimisse. Lavale astuvad teiste hulgas Soome tuleviku-uurija Mika Aaltonen, disainer Stefan Lindfors ja juhtimisspetsialist Sanna Suvanto-Harsaae.

Täpse info messil osalejate ja ürituste kohta saab korraldajate kodulehelt

www.messukeskus.com

http://pfsptec.messukeskushelsinki.fi/info/?lang=en

Samas on avatud ka külastajate tasuta registreerimine. Ühe ja sama registreerimisega pääseb külastama kõiki samal ajal toimuvaid messe.

Messid on avatud erialapublikule: T-K 20.-21.09. kl 9-17 ja N 22.09. kl 9-16.

Lisaks ülalnimetatutele on 21.-22.9. Halsingi Messikeskuses veel avatud turundusele, ärikingitustele ja muule ärikommunikatsioonile suunatud ÄRIPÄEVAD [Bisnespäivät] ja logistika ning tarneahela üritus LOGY iCSM.

Piisava huvi korral korraldab Trüki- ja Pakenditööstuse Liit messile ka ühiskülastuse.

Meie paketis on tavapäraselt:

* laev – tagasisõiduks erinevad valikud, bussitransfeer sadam-messikeskus-sadam,

* messi pääse/kutse,

* laeval söögid (kui paketis, siis ei lähe erisoodustuse alla),

* laeval temaatiline seminar (konverentsisaali rent),

* Helsingis mõne ettevõtte vms külastus (Kui on üle 20 inimese, siis on reeglina saatja kaasas).

Huvi korral võta ühendust trykliit@trykiliit.ee!

Pactecsamta15600px